Nabídka práce

Řád nejmenších bratří sv. Františka z Pauly hledá pro Duchovní centrum ve Vranově u Brna hlavního kuchaře a jeho zástupce:

Kuchaře na hlavní pracovní poměr

Co očekáváme

  • Pracovitost
  • Ochotu a schopnost se učit
  • Vyučení v oboru kuchař/číšník
  • Zkušenosti s vařením pro velké množství lidí
  • Schopnost řídit tým pomocných kuchařů
  • Schopnost sestavovat jídelníček a zajistit nákup surovin
  • Znalost a schopnost vařit bezmasou pestrou stravu výhodou

Nabízíme

  • Práci v klidném prostředí Duchovního centra
  • Přátelské prostředí
  • Prostor pro kreativitu a nové nápady
  • Mzda až 40 000 Kč měsíčně

Náplň práce

  • Sestavování menu
  • Výroba pokrmů
  • Vedení kuchyňského týmu
  • Plánování směn
  • Zajištění dodávek surovin

Informace o pozici

Zaměstnavatel: Řád nejmenších bratrů sv. Františka z Pauly
Místo výkonu práce: Vranov u Brna
Forma spolupráce: preferujeme HPP, možné i IČ
Plat: 35 - 40 000 Kč / měsíčně
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Požadované vzdělání: střední škola s maturitou nebo výuční list v oboru kuchař/číšník

Pomocnou sílu v kuchyni

  • pomoc s vařením
  • mytí nádobí
  • výdej jídla atd.
  • plat 25 - 30 000 Kč / měsíc
  • vhodné i pro více lidí na částečný úvazek

Člověka pro úklid

  • úklid pokojů
  • úklid společných prostor Duchovního centra
  • mytí oken atd.